Superb 66 pomáha Tvese urobiť prestrih, je na 22. mieste s Aditi na Swiss Ladies Open

Kredit obrázku Aditi Ashok: Twitter (@aditigolf)
  • Krajina:
  • Švajčiarsko

Tvesa Malik odpálila vynikajúcu šestku do 66 rokov bez bogey, čo viac než vynahradilo jej bezvýchodiskové úvodné kolo 73 vo VP BankSwiss Dámy otvorené ako Indka golfista bol umiestnený do druhého kola po druhom kole. Hrozba blesku znamenala, že stále existujú skupiny, ktoré ešte v sobotu nedokončili svoje druhé kolo.

Agregát Tvesy bol 5 pod 139 a na 22. mieste s ňou bola krajanka Aditi Ashok (70-69).

Nemecká Sandra Gal (67-63) a švajčiarskeho KimMetraux (66-64) vyrobili senzačné druhé kolá, ktoré sa v druhý deň mali vyrovnať na vrchole. Z ďalších indických hráčov Gaurika Bishnoi do svojho prvého kola 73 pridala 69 a bola pod dvoma hráčmi pod 140 a T-36. Vani Kapoor (73-72) stlačený dovnútra rezu a bol 1-over a T-61.

franco columbu conan barbar

Avšak Amandeep Drall (72-75), Ridhima Dilawari (75-75) a Astha Madan (81-84) vynechal rez.

Tvesa, jedna zo šiestich hráčok, ktoré za tento deň strieľali pod šesť, mala tri birdie od šiesteho do ôsmeho a potom ďalšie tri na 10., 13. a 14. mieste.

Aditi Ashok, ktorá bola najlepšia z Indie s kartou 2 do 70 rokov a wasT-28 mala šesť birdie v priestore deviatich jamiek medzi piatym a 13. miestom, ale mala aj tri bogey na prvom, druhom a 17. mieste.

Tri údery unášané Gal a Metraux sú spoluvedúcimi prvého dňa Chloe Williams a Marianne Skarpnord , ktorí v druhý deň strelili 69 striel.

jednodielna kapitola 1001

Piati hráči sa delia o piate miesto na 10-tich pod hranicou postupu do finálového kola vrátane pretekov 2021 do Costa del Sol vodca AtthayaThitikul a Švajčiarsko amatér Elena Moosmann.Thitikul bol jedným zo šiestich hráčov, ktorí tento deň strieľali šesť hráčov.

(Tento príbeh nebol upravený personálom Top News a je automaticky generovaný zo syndikovaného kanála.)