Obranca Soccer-City Ake hovorí, že otec zomrel niekoľko minút po góle Ligy majstrov

Obranca Manchestru City Nathan Ake uviedol, že jeho otec zomrel niekoľko minút po tom, ako skóroval pri stredajšom víťazstve Ligy majstrov 6: 3 nad RB Leipzig. Viem, že si vždy so mnou, vždy budeš v mojom srdci a toto bolo pre teba, otec. ' Manchester City bude v sobotu hostiť Southampton v Premier League.

Obranca Manchestru City Nathan Ake povedal, že jeho otec zomrel niekoľko minút potom, čo skóroval v stredajšej Lige majstrov 6-3 vyhrať nad RB Lipsko. Dvadsaťšesťročný Ake otvoril skóre skóre v 16. minúte, keď strelil svoj prvý gól v Lige majstrov. a celkovo druhý za City od vstupu do klubu z Bournemouth v auguste 2020.

Začiatkom tohto mesiaca Holandsko medzinárodný zmeškal kvalifikáciu majstrovstiev sveta svojej krajiny proti Turecku po odchode z reprezentačného tábora z nezverejnených osobných dôvodov. „Uplynulé týždne boli pre mňa najťažšie, môj otec bol veľmi chorý a už nebolo možné žiadne liečenie. Mal som šťastie, že som mal veľkú podporu od svojho snúbenca, rodiny a priateľov, “napísal Ake na Instagrame https://www.skysports.com/football/news/11679/12409684/nathan-ake-manchester-city-defender-reveals-father-passed-away-minutes-after-champions-league-goal vo štvrtok.

„Včera som po ťažkom období zaznamenal svoju prvú Ligu majstrov cieľ, a len niekoľko minút potom, čo pokojne zomrel s mojou mamou a mojím bratom po jeho boku. „Možno to tak malo byť, keď ma sledoval hrať, vždy bol hrdý a šťastný. Viem, že si vždy so mnou, vždy budeš v mojom srdci a toto bolo pre teba, otec. '

Manchester City bude hostiť Southampton v Premier League v sobotu.

(Tento príbeh nebol upravený personálom Top News a je automaticky generovaný zo syndikovaného kanála.)